
Килимок-пазл розвиваючий EVA Бродилка (4 деталі, товщина 10мм, розмір деталі 60х60см) MR 0477
Продавець: Круті тачки
778 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 0477
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок-пазл розвиваючий EVA Бродилка (4 деталі, товщина 10мм, розмір деталі 60х60см) MR 0477». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | С рождения |
| Высота упаковки | 40 мм |
| Длина упаковки | 610 мм |
| Количество составных элементов | 4 шт |
| Материал | EVA |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик пазл |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 610 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець


