
Килимок розвиваючий (дуга, 5 підвісок, піаніно, музика) 688-26
Продавець: Круті тачки
626 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 688-26
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Килимок розвиваючий (дуга, 5 підвісок, піаніно, музика) 688-26». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота | 390 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 750 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 520 мм |
| Ширина упаковки | 80 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-09-24
Переваги
Гарне обслуговування2025-09-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


