
Килимок розвиваючий дитячий (піаніно, мелодії, підсвічування, 4 брязкальця, дзеркальце) 971
Продавець: Круті тачки
500 ₴704 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 971
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Килимок розвиваючий дитячий (піаніно, мелодії, підсвічування, 4 брязкальця, дзеркальце) 971». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | С рождения |
| Высота | 430 мм |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина | 560 мм |
| Длина упаковки | 455 мм |
| Материал | Ткань |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой коврик |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 760 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



