
# Лазерний далекомір (рулетка) HILDA CJ390 50m з інтегрованим акумулятором, для вимірювання довжини, площі, об'єму
Продавець: Experience
690 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «# Лазерний далекомір (рулетка) HILDA CJ390 50m з інтегрованим акумулятором, для вимірювання довжини, площі, об'єму». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Hilda |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Точность измерения +/- | 1 мм |
| Минимальная дальность измерений | 0.05 м |
| Максимальная дальность измерений | 50 м |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Сложение/вычитание результатов измерения | Да |
| Вычисление площади | Да |
| Вычисление объема | Да |
| Дополнительные функции | Функции Пифагора, Площадь стен, Встроенная память, Непрерывное измерение, Подсветка дисплея |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина | 102 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Высота | 24 мм |
| Вес | 140 г |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-09
Дякую вам Юрію за оцінку нашої роботи. Завжди до ваших послуг. Звертайтеся ще.
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна