
Лежанка для тварин "Комфорт" (35х26х11см), Чорний / Лежанка-пуфік / М'яке ліжко для собак / Ліжко для кота
Продавець: HUGO
229,19 ₴327,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234573949
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лежанка для тварин "Комфорт" (35х26х11см), Чорний / Лежанка-пуфік / М'яке ліжко для собак / Ліжко для кота». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Материал изготовления | Текстиль, Флис |
| Цвет | Черный |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-11
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець
