
Лежанка для тварин "Комфорт" (35х26х11см), Сірий / Лежанка-пуфік / М'яке ліжко для собак / Ліжко для кота
Продавець: HUGO
327,41 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 23457394905
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Лежанка для тварин "Комфорт" (35х26х11см), Сірий / Лежанка-пуфік / М'яке ліжко для собак / Ліжко для кота». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Лежак |
| Вид животных | Собаки, Кошки |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Материал изготовления | Текстиль, Флис |
| Цвет | Серый |
| Форма | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2026-02-12
Контора рога и копита взяли деньги 2 раза и не вернули!!!!
Переваги
Неввічливий продавець2026-01-30
Переваги
Товар не відправили2025-12-03
Доставка була більше 10 днів.Товар не ушкоджений
Переваги
Відправляли довше обіцяного2025-11-21
Товар оплачен и на этом все.ни ответа ни привета ни отправки
Переваги
Товар не відправили
