
. Ліхтар - mini Alonefire X77 Zoom, акумулятор 800 мАг, 1200 люмен, дальність 80 м, USB Type-C
Продавець: Experience
690 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «. Ліхтар - mini Alonefire X77 Zoom, акумулятор 800 мАг, 1200 люмен, дальність 80 м, USB Type-C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
📋 Технічні характеристики
| Производитель | AloneFire |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал корпуса | Анодированный алюминий |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Световой поток | 1200 лм |
| Дальность светового луча | 80 м |
| Режимы работы фонаря | Максимальный, Средний, Минимальный, Мигающий, Интенсивный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип заряда | Type-C |
| Время работы | 10 час |
| Особенности фонаря | Оптический зум, Пылестойкий, Индикатор заряду, Влагостойкий, Противоударный, Сменный аккумулятор, Защита от перегрева |
| Цвет | Черный |
| Вес | 43 г |
| Тип фонаря | Ручной |
| Количество светодиодов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Длина | 90 мм |
| Крепление | Клипса |
| Цветовая температура | 6000K |
| Емкость аккумулятора | 800 мАч |
| Степень защиты, IP | IP67 |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-23
По якості обслуговування питань немає. Все швидко. Ліхтарик гарний, світить добре. Але при першій спробі зарядити usb гніздо трохи провалилось всередину. Звичайний кабель не дістає. Прийшлось трохи підрізати силіконову накладку на штекері кабелю щоб він заходив трохи глибше.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності