
Літак Людини павука (звук, підсвічування, шестерні, колесо вільного ходу) 8834
Продавець: Круті тачки
392 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8834
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Літак Людини павука (звук, підсвічування, шестерні, колесо вільного ходу) 8834». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 270 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Самолет |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 210 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-07
Іграшка гарна. Дитина задоволена



