
Ліжечко гойдалка для ляльок (49х36х36) Мася 8001 Біла
Продавець: Круті тачки
1 182 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8001 White
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Ліжечко гойдалка для ляльок (49х36х36) Мася 8001 Біла». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 360 мм |
| Длина | 490 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 360 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-01-18
2025-12-09
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-09-02
Все дуже добре. Дякую!🙏🏻
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





