
Ліжечко-манеж (складний, сталева рама, сітка, з коліщатками) Toti T-07710 Коричневий
Продавець: Круті тачки
2 863 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: T-07710
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ліжечко-манеж (складний, сталева рама, сітка, з коліщатками) Toti T-07710 Коричневий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Toti |
| Страна производитель | Китай |
| Боковой вход для ребенка | Да |
| Возрастная группа | От рождения до 36-ти месяцев |
| Высота | 750 мм |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 1260 мм |
| Количество колесиков | 2 шт |
| Максимально допустимая нагрузка на манеж | 25 кг |
| Материал изготовления манежа | сетчатая ткань |
| Опоры манежа | ножки, колесики |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Да |
| Пол | Унисекс |
| Ручки для устойчивости малыша | 4 шт |
| Система защиты от произвольного складывания | Да |
| Состояние | Новое |
| Сумка для переноски и хранения манежа | Да |
| Тип манежа | манеж-кровать |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 650 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-11
Переваги
Гарне обслуговування


