
Ліжко для ляльок Baby Bed (двоповерхова, 50х38х55, посуд, пустушка) W 6910 B
Продавець: Круті тачки
1 426 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: W 6910 B
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ліжко для ляльок Baby Bed (двоповерхова, 50х38х55, посуд, пустушка) W 6910 B». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Высота | 550 мм |
| Длина | 500 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мебель для игрушек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 380 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


