
Логічна дошка (дерев'яна, магнітна риболовля, шестерні, кілочки, цифри, кільця, форми, сортер) C 74258
Продавець: Круті тачки
629 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 74258
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Логічна дошка (дерев'яна, магнітна риболовля, шестерні, кілочки, цифри, кільця, форми, сортер) C 74258». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 150 мм |
| Высота упаковки | 155 мм |
| Длина | 460 мм |
| Длина упаковки | 460 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 55 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-09
Дуже гарна , дошка для розвитку. Дитині сподобалось.Товар і продавця, рекомендую.Дякую!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


