
Логічна розвиваюча гра (10 тварин у будиночках, пальчиковий театр) 1301
Продавець: Круті тачки
929 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1301
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Логічна розвиваюча гра (10 тварин у будиночках, пальчиковий театр) 1301». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Количество составных элементов | 10 шт |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


