
Логічний куб 6 в 1 Limo Toy (піаніно, барабан, шестерні, сортер, рухомі деталі, звук, світло) FT 0029 AB
Продавець: Круті тачки
1 040 ₴1 444 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: FT 0029 AB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Логічний куб 6 в 1 Limo Toy (піаніно, барабан, шестерні, сортер, рухомі деталі, звук, світло) FT 0029 AB». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 19 мм |
| Высота упаковки | 220 мм |
| Длина упаковки | 325 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 250 мм |
| Возрастная группа | От 18-ти месяцев |
| Длина | 19 |
| Регулятор громкости | Да |
| Ширина | 19 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-16
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-08
Переваги
Неввічливий продавець


