
Лялька "Baonier" (висота 30 см, знімне взуття, шарнірне з'єднання суглобів, в коробці) JJ 8764-5 Q
Продавець: Круті тачки
405 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JJ 8764-5 Q
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька "Baonier" (висота 30 см, знімне взуття, шарнірне з'єднання суглобів, в коробці) JJ 8764-5 Q». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина | 6 см |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 3 см |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-18
дуже приємно здивувала лялька: справді гнуться всі суглоби, від Барбі відрізняється тим, що немає грудного шарніра, а також фігурою. Ця красуня має тіло більш реалістичних пропорцій - вона ширша у талії та стегнах.Шарніри дуже легко рухаються, пози тримають. Чудова за свою ціну
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



