
Лялька Barbie Basics №4 "Рудоволоса та тендітна" серія Signature JBH74
Продавець: Круті тачки
1 587 ₴2 145 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JBH74
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Лялька Barbie Basics №4 "Рудоволоса та тендітна" серія Signature JBH74». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Индонезия |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 29 см |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 130 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-11-13
Все дуже класно!Товар прийшов дуже швидко!❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


