
Лялька Camilla (висота 30 см, шарнірні суглоби, імітація скляних очей, аксесуари, у коробці) A 924 E
Продавець: Круті тачки
534 ₴752 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A 924 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька Camilla (висота 30 см, шарнірні суглоби, імітація скляних очей, аксесуари, у коробці) A 924 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 85 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-19
Все добре
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


