
Лялька Даринка LIMO TOY (висота 32см, 10 фраз, пісня, ходить, музика, реагує на плескання) M 5082-1 I UA
Продавець: Круті тачки
1 212 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5082-1 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лялька Даринка LIMO TOY (висота 32см, 10 фраз, пісня, ходить, музика, реагує на плескання) M 5082-1 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 32 см |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 245 мм |
| Особенности | Мелодии, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Ширина упаковки | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-04
Гарна якість, красива іграшка, матеріали хороші(волосся, плаття , туфельки) приємна ціна!)Обслуговування швидке, приємні оператори)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-27
дякую за терпіння. лялька дуже класнюча,це я тормоз,не додивилась.прйміть мої вибачення.вдалих продажів у новому році.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



