
Лялька Ельза Холодне серце (аксесуари, шарнірні суглоби, одяг, взуття) DX 62 A
Продавець: Круті тачки
762 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: DX 62 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Лялька Ельза Холодне серце (аксесуари, шарнірні суглоби, одяг, взуття) DX 62 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 620 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Frozen |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 70 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-08-11
Переваги
Товар був у наявності2024-12-24
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-21
агонь
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


