
Лялька "Emily" (висота 30 см, знімне взуття, сумочка, в коробці) QJ 127 В
Продавець: Круті тачки
402 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: QJ 127 В
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька "Emily" (висота 30 см, знімне взуття, сумочка, в коробці) QJ 127 В». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 330 мм |
| Длина упаковки | 200 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-05
Дякую дуже!



