
Лялька функціональна (45 см, шарнірні суглоби, плаче сльозами, ходить на горщик, п'є з пляшечки) BLS 024 H
Продавець: Круті тачки
1 016 ₴1 391 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BLS 024 H
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька функціональна (45 см, шарнірні суглоби, плаче сльозами, ходить на горщик, п'є з пляшечки) BLS 024 H». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 45 см |
| Высота упаковки | 380 мм |
| Длина упаковки | 345 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-10-18
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Товар був у наявності


