
Лялька функціональна Сестричка (п'є з пляшечки, писає, коліна шарнірні, гребінець, аксесуари) BLS008E-S-UA
Продавець: Круті тачки
1 418 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BLS008E-S-UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька функціональна Сестричка (п'є з пляшечки, писає, коліна шарнірні, гребінець, аксесуари) BLS008E-S-UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 44 см |
| Высота упаковки | 375 мм |
| Длина упаковки | 345 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-08-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



