
Лялька функціональна Соломія (35 віршів, відповідає на запитання, співає, повторює голос) M 5753 I UA
Продавець: Круті тачки
2 566 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5753 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька функціональна Соломія (35 віршів, відповідає на запитання, співає, повторює голос) M 5753 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 56 см |
| Высота упаковки | 625 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластмасса |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип батарейки | АА |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-10
Дуже задоволена покупкою! Товар повністю відповідає опису, якість на високому рівні. Продавець був ввічливим і швидко відповідав на всі запитання. Доставка прийшла вчасно, добре запаковано. Рекомендую цього продавця — приємно мати справу з професіоналом!
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності



