
Лялька функціональна велика TK Group (висота 50 см, датчик руху, звуки: сміх, плач, засинає, гумова) QM 25005
Продавець: Круті тачки
1 978 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: QM 25005
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька функціональна велика TK Group (висота 50 см, датчик руху, звуки: сміх, плач, засинає, гумова) QM 25005». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 50 см |
| Высота упаковки | 570 мм |
| Длина | 20 см |
| Длина упаковки | 205 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 13 см |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-13
Товар отримала вчасно, обслуговування задоволена. Продавці ввічливі. Саме головне - внучка задоволена лялькою
Переваги
Гарне обслуговування




