
Лялька-Голова (манекен для зачісок та макіяжу, світловий ефект, з аксесуарами, в коробці) YL 888 C
Продавець: Круті тачки
1 107 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YL 888 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька-Голова (манекен для зачісок та макіяжу, світловий ефект, з аксесуарами, в коробці) YL 888 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 26 см |
| Высота упаковки | 325 мм |
| Длина | 24 см |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 16 см |
| Ширина упаковки | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-20



