
Лялька інтерактивна "Настінка" ( висота 58 см плаче, сміється, кліпає, розмовляє, понад 100 фраз)
Продавець: Круті тачки
1 539 ₴2 080 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 539084R YM-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лялька інтерактивна "Настінка" ( висота 58 см плаче, сміється, кліпає, розмовляє, понад 100 фраз)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 58 см |
| Высота упаковки | 410 мм |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-27
Чудово
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


