
Лялька інтерактивна велика WToys (висота 55 см, пульт, рухає кінцівками, відповідає на питання, мелодії, повторюшка) TK 2557-32
Продавець: Круті тачки
2 481 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: TK 2557-32
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька інтерактивна велика WToys (висота 55 см, пульт, рухає кінцівками, відповідає на питання, мелодії, повторюшка) TK 2557-32». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Лялька інтерактивна велика WToys (висота 55 см, пульт, рухає кінцівками, відповідає на питання, мелодії, повторюшка) TK 7560-36

Лялька інтерактивна велика WToys (висота 55 см, пульт, рухає кінцівками, відповідає на питання, мелодії, повторюшка) TK 7411-08

Лялька інтерактивна велика WToys (висота 55 см, пульт, озвуч. укр. мовою, відповідає на питання, мелодії, повторюшка) TK 7006-19

Лялька інтерактивна велика WToys (висота 55 см, пульт, рухає кінцівками, відповідає на питання, мелодії, повторюшка) TK 8044-43
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 55 см |
| Высота упаковки | 430 мм |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластизоль |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 270 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-22
Дуже, задоволенна...Дякую...Швидка доставка..Ввічливий продавецьТовар дуже якісний...Гарна ціна...Купували інтерактивну ляльку...Ми в захваті....Голова , руки,та губи рухомі...Чудова лялька!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна


