
Лялька Kaibibi (2 види, висота 30 см, одяг, що знімається, шарнірні суглоби, в коробці) WG 801-1
Продавець: Круті тачки
509 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WG 801-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька Kaibibi (2 види, висота 30 см, одяг, що знімається, шарнірні суглоби, в коробці) WG 801-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | KAIBIBI |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Длина | 10 см |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Ширина | 4 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-23
Товар очень хорошо упакован, отправили очень быстро.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


