
Лялька Кен Defa Lucy (2 види, песик гавкає, аксесуари) 8429
Продавець: Круті тачки
840 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8429
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька Кен Defa Lucy (2 види, песик гавкає, аксесуари) 8429». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Defa |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 255 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-03-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна




