
Лялька-Кен "Defa" Папа з дитиною (2 кольори, аксесуари, в коробці) 8369
Продавець: Круті тачки
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 8369
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Лялька-Кен "Defa" Папа з дитиною (2 кольори, аксесуари, в коробці) 8369». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Defa |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 325 мм |
| Длина упаковки | 235 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (4)
2024-08-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2024-06-28
2024-06-26



