
Лялька Лікар (медичні інструменти) BLD320-1
Продавець: Круті тачки
657 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: BLD320-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька Лікар (медичні інструменти) BLD320-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина упаковки | 233 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 62 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-01-16



