
Лялька Little Milly (знімний одяг, взуття, висота 30см, в коробці) 92018 A
Продавець: Круті тачки
642 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 92018 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Лялька Little Milly (знімний одяг, взуття, висота 30см, в коробці) 92018 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-11-18
Дуже красива лялечка ❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-07-22
Все супер. Замовляла ляльки. Як на фото. Якість чудова.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності






