
Лялька-манекен для зачісок (косметика, аксесуари, 26 елементів, вбудована шухлядка) G541636-SR002
Продавець: Круті тачки
1 096 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G541636-SR002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька-манекен для зачісок (косметика, аксесуари, 26 елементів, вбудована шухлядка) G541636-SR002». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Деревянная коробка |
| Высота | 23 мм |
| Высота упаковки | 280 мм |
| Длина | 17.5 |
| Длина упаковки | 280 мм |
| Количество в комплекте | 26 шт |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Ширина | 14 |
| Ширина упаковки | 165 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-11
Чудовий товар!Швидка доставка!)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності




