
Лялька Мілана “У великому місті” (висота 44 см, українською мовою, 100 фраз, у коробці) ML - 11656
Продавець: Круті тачки
1 295 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ML - 11656
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька Мілана “У великому місті” (висота 44 см, українською мовою, 100 фраз, у коробці) ML - 11656». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 44 см |
| Высота упаковки | 500 мм |
| Длина упаковки | 270 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-11
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


