
Лялька "Модниця" Dolls with Love (45см, живі очі, подарункова упаковка) A 663 D
Продавець: Круті тачки
937 ₴1 301 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A 663 D
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька "Модниця" Dolls with Love (45см, живі очі, подарункова упаковка) A 663 D». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 45 см |
| Высота упаковки | 500 мм |
| Длина упаковки | 220 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-03-01
швидко, але не гарно упакована, і пошкоджена упаковка, як на подарунок, то не зовсім гарно вийшло , прикро.
Переваги
Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності



