
Лялька м'яконабивна Панночка (висота 50см, 4 види, 120 фраз, музика українською, загадки) M 5417-1 I UA
Продавець: Круті тачки
1 092 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5417-1 I UA
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька м'яконабивна Панночка (висота 50см, 4 види, 120 фраз, музика українською, загадки) M 5417-1 I UA». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 50 см |
| Высота упаковки | 520 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-25



