
Лялька на інвалідному візку (2 види, гнучкі кінцівки, висота 30 см) JX 300-76
Продавець: Круті тачки
458 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: JX 300-76
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька на інвалідному візку (2 види, гнучкі кінцівки, висота 30 см) JX 300-76». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Barbie |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Диаметр упаковки | 280 мм |
| Длина упаковки | 210 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Очень быстро отправили, хотя по графику были выходные, очень приятно, что перед новым годом побеспокоились. Спасибо огромное!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


