
Лялька реалістична велика TK Group (висота 50 см, гумова, пустушка, пляшечка, памперс, шкарпетки) QM 120 / QM 24120
Продавець: Круті тачки
1 384 ₴1 870 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: QM 120 / QM 24120
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Лялька реалістична велика TK Group (висота 50 см, гумова, пустушка, пляшечка, памперс, шкарпетки) QM 120 / QM 24120». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Лялька реалістична велика TK Group (висота 50 см, гумова, взуття, капелюшок) QM 24113

Лялька реалістична велика TK Group (висота 50 см, гумова, пустушка, пляшечка, памперс, взуття, капелюшок) QM 24112

Лялька реалістична велика TK Group (висота 50 см, гумова, пустушка, пляшечка, памперс, шкарпетки) QM 125
📋 Технічні характеристики
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 50 см |
| Высота упаковки | 570 мм |
| Длина | 20 см |
| Длина упаковки | 205 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 13 см |
| Ширина упаковки | 140 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-26
Дякую,за ляльку,вона дуже якісна,неймовірно красива,відповідає опису!Окреме дякую за швидку відправку😊
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-01-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


