
Лялька REBORN (висота 32 см, знімний одяг, рухомі ніжки та ручки, аксесуари, в коробці) W 01-89
Продавець: Круті тачки
532 ₴749 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: W 01-89
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька REBORN (висота 32 см, знімний одяг, рухомі ніжки та ручки, аксесуари, в коробці) W 01-89». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 32 см |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Диаметр упаковки | 170 мм |
| Длина | 16 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Винил |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 8 см |
| Ширина упаковки | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна, Товар був у наявності


