
Лялька в коробці (висота 38 см, знімний одяг, рухомі кінцівки, в коробці) WX 302-4
Продавець: Круті тачки
603 ₴849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WX 302-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька в коробці (висота 38 см, знімний одяг, рухомі кінцівки, в коробці) WX 302-4». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 38 см |
| Высота упаковки | 410 мм |
| Длина упаковки | 170 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


