
Лялька в українському вбранні Мавка KidsHits (12х5х32 см, шарнірні кінцівки) MD2205
Продавець: Круті тачки
955 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD2205
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька в українському вбранні Мавка KidsHits (12х5х32 см, шарнірні кінцівки) MD2205». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 32 см |
| Высота упаковки | 365 мм |
| Длина | 12 см |
| Длина упаковки | 243 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Блистер |
| Ширина | 5 см |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-21
Гарна лялька, дитині подобається. Швидко відправили, гарно запаковано
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


