
Лялька велика гумова (висота - 52 см, прошите волосся, рухливі кінцівки, щітка для волосся, взуття) A 919 E
Продавець: Круті тачки
1 265 ₴1 733 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A 919 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька велика гумова (висота - 52 см, прошите волосся, рухливі кінцівки, щітка для волосся, взуття) A 919 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Лялька велика гумова TK Group (висота 50 см, імітація скляних очей, пустушка, пляшечка, памперс, взуття) QM 132

Лялька велика гумова TK Group (висота 50 см, імітація скляних очей, пустушка, пляшечка, памперс, взуття) QM 24101

Лялька велика гумова TK Group (висота 50 см, імітація скляних очей, пустушка, пляшечка, памперс, взуття) QM 128

Лялька велика гумова TK Group (висота 50 см, імітація скляних очей, пустушка, пляшечка, памперс, взуття) QM 102
📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 52 см |
| Высота упаковки | 550 мм |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Резина |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-03
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


