
Лялька (висота 35 см, знімне взуття, аксесуари, вбрання, в коробці) W 14 N 01 A1
Продавець: Круті тачки
577 ₴812 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: W 14 N 01 A1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька (висота 35 см, знімне взуття, аксесуари, вбрання, в коробці) W 14 N 01 A1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 35 см |
| Высота упаковки | 500 мм |
| Длина упаковки | 250 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-02-10
Переваги
Гарне обслуговування


