
Лялька з гелікоптером (аксесуари, висота ляльки 30см) 616261
Продавець: Круті тачки
873 ₴1 212 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 616261
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Лялька з гелікоптером (аксесуари, висота ляльки 30см) 616261». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 30 см |
| Высота упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 440 мм |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукла |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 200 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-10
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


