
Ляльковий будиночок з меблями (2 поверхи, 176 деталей, 2 ляльки, 2 собачки, наклейки, у коробці) 668-7 A
Продавець: Круті тачки
2 373 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 668-7 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Ляльковий будиночок з меблями (2 поверхи, 176 деталей, 2 ляльки, 2 собачки, наклейки, у коробці) 668-7 A». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 500 мм |
| Длина | 730 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Кукольные домики/замки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 450 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-22
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



