
Люлька на візок Mios Lux Simply Flowers Pink
Продавець: Круті тачки
25 333,33 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 522000929
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Люлька на візок Mios Lux Simply Flowers Pink». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Cybex |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 4.2 кг |
| Высота | 28 см |
| Длина | 67 см |
| Материал изготовления | Пластик, Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип | Люлька |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 16 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-12



