
Магічна книга для дівчинки Чарівний замок (ключи, віконця з сюрпризами) 6605
Продавець: Круті тачки
691 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 6605
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Магічна книга для дівчинки Чарівний замок (ключи, віконця з сюрпризами) 6605». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 230 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Игровой набор принцессы |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
2024-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-20
Товар гарно упакован, продавець ввічливий, дуже швидко зв'язався і відправив замовлення. Проблем не було. Дуже приємно. Ця книжка є чудовим подарунком для дівчинки дошкільного віку. Дякую продавцю.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-07-15
2024-06-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


