
Магнітна дерев'яна рибалка (10 рибок, 8 рев'ячків, вудки з магнітами) C 60368
Продавець: Круті тачки
549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 60368
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітна дерев'яна рибалка (10 рибок, 8 рев'ячків, вудки з магнітами) C 60368». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Рыбалка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-09



