
Магнітна дошка-лабіринт (4 види, ігрове поле 29,5-29,5см, магнітний лабіринт) MD 0831
Продавець: Круті тачки
619 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MD 0831
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Магнітна дошка-лабіринт (4 види, ігрове поле 29,5-29,5см, магнітний лабіринт) MD 0831». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Диаметр упаковки | 300 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-11-19
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


