
Магнітна гра "Нагодуй пташку" LIMO TOY (дятел 2шт, музика, світло, пеньок, гусениці 9шт) FT 0016
Продавець: Круті тачки
784 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: FT 0016
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Магнітна гра "Нагодуй пташку" LIMO TOY (дятел 2шт, музика, світло, пеньок, гусениці 9шт) FT 0016». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Limo Toy |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина упаковки | 315 мм |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Магнитный |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина упаковки | 115 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-05




